ŚKTM

TRANSEXPO 2018 - nasze relacje

W dniach 23-25.10.2018 r. na terenie Targów Kielce odbyła się najważniejsza impreza w branży transportu publicznego w Polsce, czyli XIV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO.

Czytaj więcej...

TRANSEXPO z premierami już w październiku w Targach Kielce

Premiery od SOLARISA, ISUZU czy AUTOMETU, nowe trendy i kierunki rozwoju transportu publicznego, a także polska myśl techniczna to tylko część tego, co czeka na branżowych odwiedzających XIV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO w Targach Kielce w dniach 23-25 października, najważniejsze wydarzenie branży transportu zbiorowego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Czytaj więcej...

Szkolenia z zasad realizacji przedsięwzięć w formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) dla przedsiębiorców

Centrum Rozwoju Transportu organizuje szkolenie dla przedisębiorców z sektora mikro, małych i średnich firm. Zachęcamy naszych Klastrowiczów do wzięcia udziału w szkoleniu z zasad realizacji przedsięwzięćw formule partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP) - tzn. szkolenia ogólne i dedykowane, odnoszące się do postępowań PPP z konkretnej branży.

Czytaj więcej...

Liderzy sektora transportu zbiorowego spotkają się na jesieni w Targach Kielce

Transexpo 2018 - baner - ŚKTM

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO odbędzie się 23 i 25 października w Kielcach. Targi potwierdzają potrzebę spotkań specjalistów oraz dobrą koniunkturę w branży komunikacji zbiorowej.

Czytaj więcej...

Home Klaster Wydarzenia i aktualności

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt współfinansowany

 Projekt „Utworzenie Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego"” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013