ŚKTM

Dołącz do klastra

Dlaczego?

Klaster to zbiór firm, ale i zbiór ludzi. Dużą wartością dla klastrowiczów jest wzajemne poznawanie się wśród członków. Klaster staje się trampoliną do budowy sieci kontaktów poza instytucją. Klaster umożliwia rozwój i poznawanie nowych potencjalnych klientów.

Podmiot będący członkiem Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego zyskuje nowe możliwości rozwoju i nawiązywania relacji opartych o transfer innowacji, wiedzy i know how, co bezpośrednio przyczynia się do wzrostu jego pozycji konkurencyjnej na rynku transportowym. Warto zatem współpracować z innymi członkami klastra i zyskać dostęp do doświadczeń i dobrych praktyk reprezentowanych przez partnerów. Instytucje, dzięki kooperacji w ramach klastra, poszerzają przestrzeń do rozwijania potencjału technologicznego i zasobów materialnych oraz niematerialnych.

  • Nowe tematy – tworzenie nowych, oryginalnych projektów i usług
  • Nowi klienci - poznawanie nowych ludzi
  • Współpraca i rozwój
  • Wymiana wiedzy eksperckiej i kompetencji
  • Inspiracje, wymiana pomysłów i doświadczeń
  • Promocja i patronat

Jak?

Przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją i usługami w obszarze transportu, biura inżynierskie, instytucje otoczenia biznesu, jednostki naukowe, uczelnie i inne podmioty zainteresowane członkostwem w Śląskim Klastrze Transportu Miejskiego zapraszamy do kontaktu z Biurem Klastra.  

Biuro Projektu "Śląski Klaster Transportu Miejskiego"

ul. Cicha 20, 40-116 Katowice
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.klaster.crt.net.pl

Zapraszamy do współpracy!

Home Klaster Dołącz do klastra

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt współfinansowany

 Projekt „Utworzenie Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego"” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013