ŚKTM

Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA i specjalna oferta dla Klastrowiczów!

 

logo targów

Serdecznie zapraszamy do udziału w 10 jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA!

Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z organizatorami Międzynarodowych Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA, które odbędą się w dnia 24 – 25 kwietnia 2018 r. w ExpoSilesia w Sosnowcu. Nasz Klaster obejmie to ważne wydarzenie swoim patronatem. Dla członków naszego Klastra mamy specjalny upust 10% na udział w tym wielkim przedsięwzięciu i najatrakcyjniejsze warunki uczestnictwa!

Czytaj więcej...

Kongres Transportu Publicznego – patronat

Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy między Śląskim Klastrem Transportu Miejskiego a organizatorami VI Kongresu Transportu Publicznego, który odbędzie się w dnia 12 – 13 października 2017 r. w Warszawie. Nasz Klaster obejmie to ważne wydarzenie swoim patronatem.

Czytaj więcej...

X Kongres ITS – relacja z konferencji

Kongres-ITSW dniach 16 – 17 maja 2017 r. w Warszawie odbył się jubileuszowy, X Kongres ITS, jedna z najważniejszych konferencji w branży nowoczesnych technologii transportowych.

Śląski Klaster Transportu Miejskiego był jednym z patronów tego wydarzenia, a nasz przedstawiciel wygłosił w jego trakcie prelekcję. Zapraszamy do lektury krótkiej relacji z Kongresu.

Czytaj więcej...

Program X Polskiego Kongresu ITS

Kilka tygodni temu informowaliśmy Państwa o nadchodzącym X Polskim Kongresie Inteligentnych Systemów Transportowych i objęciu przez nasz Klaster patronatu nad tym wydarzeniem. Przypomnijmy, że odbędzie się on w dniach 16 – 17 maja 2017 r. w Warszawie.
W ostatnim czasie udało nam się również uzyskać możliwość wygłoszenia przez naszego przedstawiciela prelekcji w trakcie Kongresu.

Czytaj więcej...

Home Klaster Wydarzenia i aktualności

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt współfinansowany

 Projekt „Utworzenie Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego"” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013