ŚKTM

Program X Polskiego Kongresu ITS

Kilka tygodni temu informowaliśmy Państwa o nadchodzącym X Polskim Kongresie Inteligentnych Systemów Transportowych i objęciu przez nasz Klaster patronatu nad tym wydarzeniem. Przypomnijmy, że odbędzie się on w dniach 16 – 17 maja 2017 r. w Warszawie.
W ostatnim czasie udało nam się również uzyskać możliwość wygłoszenia przez naszego przedstawiciela prelekcji w trakcie Kongresu.

Czytaj więcej...

Patronat X Polskiego Kongresu ITS

Miło nam poinformować, że Śląski Klaster Transportu Miejskiego objął patronat nad największym wydarzeniem dotyczącym zagadnień związanych z inteligentnymi systemami transportowymi – X. Polskim Kongresem ITS.

Czytaj więcej...

Akcja informacyjna dla JST

W ostatnich dniach lutego rozpoczęła się akcja informacyjna Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego adresowana do Jednostek Samorządu Terytorialnego. Ma ona na celu poszerzenie wiedzy na temat możliwości realizacji projektów z zakresu Inteligentnych Systemów Transportowych przy udziale członków Klastra.

Czytaj więcej...

Forum Transportu Publicznego - relacja

W dniu 31 stycznia 2017 r. w Warszawie odbyła się konferencja Forum Transportu Publicznego, nad którą Śląski Klaster Transportu Miejskiego objął Patronat Merytoryczny. Miło na przedstawić Państwu krótką relację z tego wydarzenia, a także udostępnić prezentację, która była podstawą prelekcji naszego przedstawiciela – Pana Krzysztofa Krawca z Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Czytaj więcej...

Home Klaster Wydarzenia i aktualności

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt współfinansowany

 Projekt „Utworzenie Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego"” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013