ŚKTM

Zapraszamy na Forum Transportu Publicznego!

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, Śląski Klaster Transportu Miejskiego weźmie udział w Forum Transportu Publicznego – nowe technologie i bezpieczeństwo, które odbędzie się 31 stycznia 2017 r. w Warszawie. Zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

Czytaj więcej...

ŚKTM Patronem Merytorycznym Forum Transportu Publicznego!

Miło nam poinformować, że Śląski Klaster Transportu Miejskiego został Patronem Merytorycznym zaplanowanej na 31 stycznia 2017 r. warszawskiej konferencji Forum Transportu Publicznego. Prelekcję z ramienia Klastra wygłosi mgr inż. Krzysztof Krawiec, przedstawiciel Politechniki Śląskiej.

Czytaj więcej...

Warsztaty i debata na temat ŚKUP i KZK GOP

W najbliższą środę - 7 grudnia w ramach spotkań z cyklu Miasta Idei odbędą się warsztaty i debata z okazji pierwszej rocznicy uruchomienia Śląskiej Karty Usług Publicznych i 25-lecia KZK GOP. Zamknięte warsztaty wystartują w Bibliotece Śląskiej w Katowicach o godz. 10:30, a otwarta debata rozpocznie się o godz. 13:00.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na konferencję "Przyszłość zawodu urbanisty"

Jednym z zadań Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego jest promowanie ciekawych wydarzeń poświęconych zagadnieniom związanym z kształtowaniem przestrzeni miejskiej. Dlatego też, z przyjemności zapraszamy Państwa na Konferencję programową Katowickiego Oddziału Towarzystwa Urbanistów Polskich, pod hasłem: „Przyszłość zawodu urbanisty”, która odbędzie się już 25 listopada w godz. 16:30 – 20:00 w auli Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, ul. Rolna 42.

Czytaj więcej...

Home Klaster Wydarzenia i aktualności

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt współfinansowany

 Projekt „Utworzenie Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego"” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013