ŚKTM

Rozpoczynamy współpracę z mediami!

Siłą Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego są jego członkowie – doświadczeni eksperci w dziedzinie transportu. Na rok 2017 przyjęliśmy cel jeszcze lepszego wykorzystania naszego potencjału i rozpoczęliśmy akcję, której efektem ma być nawiązanie współpracy z redakcjami znaczących gazet, czasopism, serwisów internetowych i zwiększenie „widoczności” medialnej naszych członków.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Forum Transportu Publicznego!

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, Śląski Klaster Transportu Miejskiego weźmie udział w Forum Transportu Publicznego – nowe technologie i bezpieczeństwo, które odbędzie się 31 stycznia 2017 r. w Warszawie. Zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

Czytaj więcej...

ŚKTM Patronem Merytorycznym Forum Transportu Publicznego!

Miło nam poinformować, że Śląski Klaster Transportu Miejskiego został Patronem Merytorycznym zaplanowanej na 31 stycznia 2017 r. warszawskiej konferencji Forum Transportu Publicznego. Prelekcję z ramienia Klastra wygłosi mgr inż. Krzysztof Krawiec, przedstawiciel Politechniki Śląskiej.

Czytaj więcej...

Warsztaty i debata na temat ŚKUP i KZK GOP

W najbliższą środę - 7 grudnia w ramach spotkań z cyklu Miasta Idei odbędą się warsztaty i debata z okazji pierwszej rocznicy uruchomienia Śląskiej Karty Usług Publicznych i 25-lecia KZK GOP. Zamknięte warsztaty wystartują w Bibliotece Śląskiej w Katowicach o godz. 10:30, a otwarta debata rozpocznie się o godz. 13:00.

Czytaj więcej...

Home Klaster Wydarzenia i aktualności

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt współfinansowany

 Projekt „Utworzenie Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego"” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013