ŚKTM

Targi Transportu Publicznego oraz Targi Transportu, Spedycji i Logistyki - 15 - 16 kwietnia 2014 r. Sosnowiec

W imieniu Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego serdecznie zapraszamy na Targi Transportu Publicznego oraz Targi Transportu, Spedycji i Logistyki, które odbędą się w dniach 15 - 16 kwietnia 2014 r. w Sosnowcu na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego EXPO SILESIA.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na wyjazd studyjny do Frankfurtu nad Menem

Szanowni Państwo!
Informujemy, iż Centrum Rozwoju Transportu organizuje w dniach 12-13 czerwca 2014 r. dwudniowy wyjazd studyjny do Frankfurtu nad Menem w Niemczech dla 12 członków klastra w ramach projektu pn.: „Utworzenie Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego" współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na I Warsztaty

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na I Warsztaty organizowane przez Śląski Klaster Transportu Miejskiego, które odbędą się 5 marca 2014r. (środa) w Górnośląskim Parku Przemysłowym BUSINESS PARK, budynek GOEPPERT-MAYER przy ul. Konduktorskiej 33 w Katowicach.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na II Spotkanie Moderowane

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy na II Spotkanie Moderowane organizowane przez Śląski Klaster Transportu Miejskiego, które odbędzie się 19 grudnia 2013r. Best Western Premier Katowice Hotel przy ul. Bytkowskiej 1a.

Czytaj więcej...

Home Klaster Wydarzenia i aktualności

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt współfinansowany

 Projekt „Utworzenie Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego"” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013