ŚKTM

Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA i specjalna oferta dla Klastrowiczów!

 

logo targów

Serdecznie zapraszamy do udziału w 10 jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA!

Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z organizatorami Międzynarodowych Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA, które odbędą się w dnia 24 – 25 kwietnia 2018 r. w ExpoSilesia w Sosnowcu. Nasz Klaster obejmie to ważne wydarzenie swoim patronatem. Dla członków naszego Klastra mamy specjalny upust 10% na udział w tym wielkim przedsięwzięciu i najatrakcyjniejsze warunki uczestnictwa!

Zapraszamy do czynnego udziału i wystawienia swojego stoiska na Targach. Dla naszych Klastrowiczów mamy specjalną możliwość wygłoszenie prelekcji w tematyce mobilności i elektromobilności. Warto zgłaszać swój udział już dziś!

fot1  fot3  fot2

Mając na uwadze kierunki  rozwoju branży, a także stale rosnące zainteresowanie jednostek samorządu terytorialnego oraz firm przewozowych nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami z zakresu transportu publicznego, w ramach przyszłorocznych Targów SilesiaKOMUNIKACJA zorganizowana zostanie Strefa Ekologicznego Transportu, celem której jest prezentacja m.in. rozwiązań z zakresu autobusów hybrydowych, elektrycznych, paliw alternatywnych, inteligentnych systemów transportowych, przyczyniających się do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu pasażerów, poprawy jakości powietrza nad miastami, a także usprawnienia zarządzania ruchem miejskim.

SilesiaKOMUNIKACJA to dynamicznie rozwijające się i największe wiosenne wydarzenie dla branży w południowej Polsce. Dzięki połączeniu ekspozycji targowej z bogatym programem wydarzeń towarzyszących SilesiaKOMUNIKACJA stała się ugruntowaną platformą wymiany poglądów i doświadczeń na temat transportu publicznego. Targi od lat wspierają najważniejsze firmy przewozowe i instytucje branżowe z terenu województwa śląskiego.

Zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w Targach.

http://www.exposilesia.pl/silesiakomunikacja/pl/

Home Klaster Wydarzenia i aktualności Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA i specjalna oferta dla Klastrowiczów!

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt współfinansowany

 Projekt „Utworzenie Śląskiego Klastra Transportu Miejskiego"” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013